פלאש אינסטלטור, איתור נזילות, גילוי נזילות, ביובית, דודי שמש וחשמל ושיפוץ חדרי אמבט
דף הבית
פרופיל החברה
תחומי התמחות
צילום תרמוגראפי מתקדם
שיפוץ חדרי אמבט
שירותי ביובית ושאיבה
דודי שמש וחשמל
מאמרים
צור קשר

פרופיל החברה

חברת פלאש אינסטלטור הינה חברה מובילה בתחום האינסטלציה, המעניקה ללקוחותיה מגוון שירותים מתקדמים כבר למעלה מ- 28 שנה. החברה מתמחה בביצוע צילום תרמוגרפי באמצעות מצלמות תרמיות לאיתור נזילות ודליפות מים, וכן מעניקה מגוון פתרונות בתחום האינסטלציה.

מקצועיות עם אחריות
חברת פלאש מחויבת למתן שירות אינסטלציה מקצועי לכל לקוחותיה, ללא פשרות. לכן היא מקפידה לעשות שימוש בציוד ובטכנולוגיה המתקדמים ביותר בתחום, ולהעסיק את אנשי המקצוע המנוסים והמיומנים ביותר. עם צוות עובדי החברה נמנים אנשי מקצוע המתמחים בתחום האינסטלציה שנים רבות. כמו כן, כל עובדי החברה עוברים השתלמויות תקופתיות כדי ללמוד על חידושים בתחום וכדי לייעל ולשפר את השירות ללקוח. מקצועיות עם אחריות

חברת פלאש שמה לה למטרה לבדל עצמה משלל "חאפרים" למיניהם, שעוסקים בתחום האינסטלציה ועלולים להשאיר את הלקוח לא רק עם חור בקיר, אלא גם עם חור בכיס. לכן, החברה מחויבת למתן שירות מקצועי ואמין לכל לקוח. החברה מעניקה ייעוץ מקצועי בבית הלקוח, ומסבירה ללקוח מהי הבעיה / התקלה ממנה הוא סובל ואת תהליך העבודה הנדרש כדי לטפל בה.

חברת פלאש מעניקה את שירותיה לחוג לקוחות גדול בכל רחבי הארץ, ומבצעת עבודות בבתים פרטיים, וילות, בניינים רבי קומות, מוסדות, חברות, עסקים ועוד. החברה עובדת עם כל חברות הביטוח שאינם בהסדר.

לפרטים נוספים ולהצטרפות לחוג לקוחותינו המרוצים – צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.

אינסטלטור , איתור נזילות , גילוי נזילות , פתיחת סתימות
24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע

טל': 1800-39-27-27 פקס: 09-8336653
שירות מהיר ומיידי בכל הארץ

 

 

דף הבית    פרופיל החברה    תחומי התמחות    צילום תרמוגראפי מתקדם    שיפוץ חדרי אמבט    שירותי ביובית ושאיבה    דודי שמש וחשמל    מאמרים    צור קשר